close
İç Giyim

2017 Yazı Plaj Giyiminde Son Trendler Nelerdir?

bikini modelleri

 

Yaz gelince birçok kişi tatil köylerine ve plajlara akın etmektedir. Bu gibi yerlere giden kadınlar için en önemli nokta plaj modasına uyum sağlamaktadır. Plajlarda giyilen bikini modelleri, mayolar ve plaj elbisesi modelleri her yıl değişikliğe uğramaktadır. Bu noktada plaj modasını takip etmek ve bu doğrultuda seçim yapmak son derece önemlidir. Bu sene bazı bikini modelleri çok daha ön plandadır. Plajlarda birçok kadında sıklıkla görülen bu bikini modelleri aşağıdaki gibidir;

 

Halter model bikiniler

 

Halter model bikini, üst kısmı tamamen kapalı olan ve diğer bikinilerden biraz daha uzun gelen bir bikini modelidir. Bu bikini modeli bu yılın en öne çıkan parçalarından bir olmuştur. Birçok markanın tasarımını yaptığı halter model bikiniler üst gövdeyi daraltmakta ve fazla açık bikinilerden hoşlanmayanlar için ideal bir seçim olmaktadır. Bu tarz bikinilerin alt kısmı daha düşük bellidir. Bunun sebebi üst kısmının diğer bikinilere oranla daha kapalı olmasıdır. Yüksel bel bir bikini altı giyileceğinde halter model bikinilerin yerine farklı bikini üstlerinin tercih edilmesi gerekecektir.

 

Püskül detaylı bikini modelleri

 

Püskül detayı da bu yazın en moda olan detaylarından biridir. Mayolarda, plaj elbisesi tasarımlarında ve hatta bikinilerde görülen bu detay yazın hareketli ruhu ile uyum sağlayacaktır. Püskül detayı en çok bikini üstlerinde kullanılmaktadır. Alt kısmı daha sade tutulan bu bikini modelleri, hareketli ve eğlenceli plaj ürünlerini sevenler için en doğru seçimlerden biri olacaktır. Bu tarz püsküller bikini altlarında da kullanılmakta fakat en çok bikini üstlerinde kullanılan püskül detayları dikkat çekmektedir.

 

En çok tercih edilen plaj elbiseleri

 

Plaj modası denince akla sadece bikiniler ve mayolar gelmemelidir. Plaj elbisesi modelleri de kadınların vazgeçilmez giyim ürünlerinden biridir. Bu yaz plaj elbiselerinde de bikinilerde olduğu gibi püskül detayları göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra ananas deseni gibi meyve desenli plaj elbiseleri de bu yazın gözde parçalarından olmuştur.

admin

The author admin

Leave a Response