close
İç Giyim

2017 Yazının Plaj Trendeleri Nelerdir?

21 bikini modelleri

 

Çok renkli bir plaj modası 2017 yazında kumsalları canlandırıyor. Her vücut tipine ve her beden uygun olan kalıplar, farklı yaş grupları tarafından tercih edilirken, sezonun gözdesi olan yüksek belli bikini modelleri dikkat çekiyor.

 

Yeni Sezonda Pastel Renkler Moda!

 

Soft renklerin ve dantellerin hakim olduğu bikini alternatifleri, plajlarda özellikle genç kızlar tarafından ilgi görüyor. Deniz kenarının yanı sıra günlük kullanım için de ideal bir giyim tarzı olan plaj elbisesi modelleri her markanın vitrinlerini süslüyor. Tığ işçiliğinin ön plana çıktığı bikini modelleri ilgi görürken, el yapımı aksesuar seçenekleri de kendine güvenen kadınların tercihlerini belirliyor.

 

Püskül ve Fırfır Esintisi

 

2017 yazına damgasını vuran etnik ve bohem tarz kendini plaj elbisesi seçeneklerinde net bir şekilde gösterirken, beach partilerde kullanılan göz alıcı modeller bulunduğu mekanda bütün ilgiyi üzerine çevirmek isteyenler için tasarlanmış. Alt ve üst ayrı ayrı satılan bikini modelleri, uyumlu kombinlerle neon renklerden vazgeçmem diyenler için üretilmiş.

 

Deniz ve Kumsal

 

Kendini rahat ve özgür hissetmek isteyenler için hazırlanan yağmur ormanları teması ve renkli hayvanlar koleksiyonu plaj elbisesi almak isteyenleri büyülerken, neon renklere ilave edilmiş zımba, püskül ve grafik kombinasyonlar baştan çıkarıcı modellerle ilgi görüyor. Marin ruhunun net bir şekilde yansıtıldığı bikini modelleri her zaman klasik görünmek isteyenler için ideal bir yaz koleksiyonu oluşturuyor.

 

Plajların Vazgeçemediği Renk: Lacivert

 

Deniz, plaj, havuz ve kumsal dendiğinde akla gelen ilk renk olan lacivert bu sezon kendini sadece bikini modellerinde değil her türlü aksesuar seçeneğinde de hissettiriyor. Bu yaz hem iddialı hem sade, hem şık hem de sıradan olmak istiyorum diyenler için önerilen omuz detaylarıysa cool bir hava yaratmak isteyenlere öneriliyor. Bu sene favori olan bir diğer aksesuar seçeneğiyse saçlara takılan boncuk işlemeler…

 

admin

The author admin

Leave a Response