close
İç Giyim

Günlük Hayatta En Sevilen İç Giyim Modelleri Nasıldır?

iç giyim

Günlük hayatta kullanılan iç giyime yönelik ürünlerinin başında sütyen ve külot takımları gelmektedir. Sütyenler göğüslerin estetik görünümünü sağlamaya yönelik özellikte olmaktadır. Vücudun ve göğüslerin yapısına uygun olarak her çeşit sütyen bulunmaktadır. Bayanlar tarafından oldukça fazla talep gören toparlayıcı sütyenlerin balenli olanlarında siyah, beyaz ve ten rengi çeşitleri vardır. Bu sütyenler göğüsleri dik ve estetik göstermektedir. Dolgulu olan sütyenler ise straplez ve askılı olarak farklı çeşitlere sahiptir. Saten olan modeller şık bir görünüm sağlamaktadır.

 

Dikişsiz olan sütyenler özellikle gece kıyafeti gibi özel giysilerle birlikte tercih edilmektedir. İç giyim ürünleri içinde yapılan kaliteli seçimler uzun süreli kullanıma uygun olup yıkamaya dayanıklıdır. Push up olan iç giyim sütyen külot takımlarında sütyenler dolguludur. Dantelli ve taşlı olan modelleri vardır. Tangalı olan takımlar estetik görünüm sağlamaktadır. C cup olan sütyenlerde dolgusuz modeller tercih edilmektedir. Bu sene takımlarda lila, su yeşili, turkuaz, mor, kırmızı gibi göz alıcı renkler trendler arasındadır.

 

Seksiliğin Ön Planda Olduğu İç Giyim Modelleri Nasıldır?

 

Fantazi tarzdaki iç giyime yönelik ürünlerin başında gecelikler gelmektedir. İç giyim ürünlerinde sateni tercih edenler için mini ve askılı olan modeller dişiliği ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca bu modellerde göğüs kısmı dantelli ve transparan olmaktadır. Arkasında çapraz ipleri vardır. Uzun fantazi geceliklerde derin bacak dekoltesi vardır. Tek kollu olması göğüsleri ön plana çıkarmaktır. Taşlı iç giyim modellerinin sütyen ve külotlarında bulunan parlak taşlar ilgi çekmektedir. Tüllü olan modellerin başında sütyenden aşağıya doğru uzanan şeffaf tüller takıma hareket katmaktadır. Romantik tarzda iç giyimi tercih edenler için tüllü ve dantelli olarak birçok çeşit vardır.

 

Zayıf Gösteren İç Giyim Ürünleri Nelerdir?

 

Vücudun derli toplu ve şekilli görünmesini sağlayan ürünlerin başında korseler gelmektedir. Fazla kiloların saklanmasını sağlayarak vücuda estetik bir görünüm sağlamaktadır. Böylece bayanlar özgürce istediği etek ve elbiseyi rahatça giymektedir. Özellikle popo kaldırıcı olan korseler aynı zamanda karın bölgesinde toparlayıcı özelliğe sahiptir. Korselerde string olan modeller yanında agraflı modeller bulunmaktadır. Korseli olan atletler zayıf görünüm sağlamaktadır.

admin

The author admin

Leave a Response