close
iç giyim

İç giyim dış giyim kadar önemlidir. Kaliteli iç giyim ürünler alıp kullanmak, sağlık açısından da büyük önem taşımaktadır. İç giyim kategorilerini şöyle sayabiliriz. Külot, sütyen, fanila, korse, jartiyer, vücut çorabı, külotlu çorap, fantezi iç giyim, kombinezon sayılabilir. Hamileler için emzirme sütyeni, lohusa pijama, lohusa gecelik sayılabilir. Bikini ve plaj elbiseleri de bu kategori altında bulunmaktadır. İç giyim sektöründe, her sezon farklı renk ve model seçenekleri piyasalara sunulmaktadır. Her zevke her bedene göre iç çamaşırı bulunmaktadır. Herkesin ihtiyacını karşılayacak seçenekler vitrinlerde, mağazalarda, online sitelerde mevcuttur.

 

İç Çamaşırı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

           İç giyim alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ilk olarak, sağlıklı ve rahat olması önemlidir. Dış giysilerden daha çok özen göstererek seçilmelidir. Kadın, erkek, çocuk için aynı şekilde düşünülerek doğru çamaşır tercihi yapılmalıdır. Külot seçiminde, alerjilere ve kaşıntılara karşı, pamuklu kumaş tercih edilmelidir. Bedeninize uygun külot seçimi yapmalısınız, ne büyük ne küçük külotlar almamalısınız. Sütyen seçerken, vücut ölçülerinize göre tercih yapmalısınız. Küçük göğüslüler destekli sütyen tercih edebilirler. Büyük göğüslüler için, toparlayıcı ve kalın askılı sütyenler tercih edebilirler. Atlet seçimi yine vücuda uygun, terletmeyen pamuklu kumaşlar tercih edilerek alınmalıdır. Çocuklarda iç çamaşırı seçerken, daha çok dikkat edilmelidir. Sağlık açısından 0 pamuklu, rahat, mikropların ölmesi bakımından yüksek sıcaklıkta yıkanabilir çamaşırlar olmalıdır. Erkek iç giyim seçerken, atlet ve külot tercihinde terletmeyen, pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir.

 

Sütyen Ve Külot Modelleri Nelerdir?

 

Sütyenler, destekli, desteksiz, dikişsiz, toparlayıcı, straplez, kap, emzirme sütyeni modelleri bulunmaktadır. Dantelli, düz, şifon, saten, tül kumaşlardan farklı renklerde birçok model bulabilirsiniz. Külot modelleri, slip, string, brazilian, şort, tanga, dikişsiz külot, penye külot modelleri, farklı kumaş, dantel, tül, penye, aksesuarlı ve farklı renklerde külot modelleri bulabilirsiniz. Sitemizde her bedene ve her zevke uygun iç çamaşır modellerini inceleyebilir, peşin ya da taksitli seçeneklerle satın alabilirsiniz.

admin

The author admin

Leave a Response