close
Ev Tekstil

Nevresim Ve Pike Takım Modelleri Nelerdir?

nevresim takımı

 

Nevresim takımlarında ve pike takımlarında, renk ve desen çalışmaları, çocuk ve yetişkin kategorisinde gerçekleşmektedir. Tek kişilik ve çift kişilik üretilen bu nevresim takımı ürünler, iki yastık, bir çarşaf ve bir yorgan örtüsünden oluşmaktadır. Pike ise, sadece örtü özelliğine sahiptir. Bu ürünlerde, renk ve desenler oldukça fazladır.

 

Çocuklara Özel Şık Modeller

 

Kız çocuklarına özel modellerde, mor ve pembe tonları ağırlıklıdır. Çiçek tasarımları ve özel bebek tasarımları, kız çocuklarına özel nevresim takımı kategorisinin en önemli özelliklerindendir. Pike takımlarında da durum aynıdır. Bebek ve çiçek tasarımları, pembe ve mor tonları, ağırlıklıdır.

 

Erkek çocukları için üretilen modellerde ise, araba tasarımları, süper kahraman tasarımları, çizgi film figürleri ve motosiklet tasarımları ön plana çıkmaktadır. Mavi ve kırmızı gibi renkler, erkek nevresim takımları kategorisinin en önemli renkleri içerisinde yer almaktadır. Hediye kategorisinde de yer alan nevresim takımı, özellikle yeni evlenenler için alınan en önemli hediyeler arasında yer almaktadır. Bebeklere özel modeller de, açık pembe ve açık mavi renkler hakimdir. Bebeklerin ruh sağlığına göre tasarlanan nevresim ve pike takımı, yine kız ve erkeklere özel modellerle tasarlanmaktadır.

 

Yetişkinlere Özel Modeller

 

Yeni evlenenler için yatak odası tasarımı her zaman için önemlidir. Özellikle hayırlı olsuna gelenlere, yatak odası çok iyi görünmelidir. Kırmızı büyük gül tasarımları, mor çiçek tasarımları ve manzara tasarımları, bu kategoride en çok tercih edilen ürünlerdir. Nevresim takımları olarak üretilen bu ürünlerde, geometrik tasarımlar da kullanılmaktadır. Koyu renkli modeller de, pike takımı ve nevresim takımları kategorisinde tercih edilen ürünlerdir. Pike takımları yatak örtüsü ve karyola örtüsü olarak kullanılmaktadır. Şık ve estetik yatak dekorasyonları için, birbirinde etkileyici nevresim ve pike takımı tercih edebilirsiniz.

 

Kaliteli bir nevresim takımı, yıkandığı zaman çekme yapmaz ve renkleri solmaz. Baskı çalışmalarında her hangi bir deforme meydana gelmez. Her yıl yeni modellerle piyasaya çıkan bu ürünlerde, desen ve tasarım bakımından büyük bir çeşitlilik söz konusudur. Renk seçenekleri oldukça geniş olan bu nevresim ve pike takımı ürünleri, online sitelerden, kargo özelliği ile sipariş edebilirsiniz.

 

 

admin

The author admin

Leave a Response